65 000 €
15 €/m²
Property 11602 photo 1
Property 11602 photo 2
Property 11602 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4300 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

The plot of land is located in the region of Valanio. It grow 50 olive trees.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
88 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51910
  • ფართი 2282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
95 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31188
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
70 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28739
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
85 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65424
  • ფართი 708 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
60 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62633
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
90 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36009
  • ფართი 5304 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33682
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
65 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15878
  • ფართი 1261 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
65 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44903
  • ფართი 2650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
60 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33877
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა