იყიდება - სასტუმრო 10500 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე ურანოპოლი
2 100 000 €
200 €/m²
Property 11458 photo 1
Property 11458 photo 2
Property 11458 photo 3
Property 11458 photo 4
Property 11458 photo 5
Property 11458 photo 6
Property 11458 photo 7
Property 11458 photo 8
Property 11458 photo 9
Property 11458 photo 10
Property 11458 photo 11
Property 11458 photo 12
Property 11458 photo 13

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 84 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10500 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11458
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
2 500 000 € 163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60215
  • ფართი 15250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
2 000 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1922
  • ფართი 38500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 200 000 € 433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62160
  • ფართი 5080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 500 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28613
  • ფართი 42000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45827
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა