Property 11406 photo 1
Property 11406 photo 2
Property 11406 photo 3
Property 11406 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1992
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 160 კვ.მ in Loutraki. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The house is located close to the coastal town Loutraki.

Loutraki is one of the most famous and popular resorts in southern Greece. The resort is famous not only for its clean sea and a nice beach, but also curative mineral waters. Loutraki is suitable both for family rest and for couples. In Loutraki is located the well known Casino Club Hotel Casino Loutraki-one of the largest in Europe, in one complex, which includes luxury hotels and restaurants. The resort is close to the Aquapark Water Fun.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 370 000 € 1608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4064
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
375 000 € 2343 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11406
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 1523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12199
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 7
იყიდება
340 000 € 1942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12219
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 6
იყიდება
500 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13160
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17772
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 7
იყიდება
400 000 € 2439 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19273
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა