იყიდება - ვილა 630 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
250 000 €
397 €/m²
Property 11339 photo 1
Property 11339 photo 2
Property 11339 photo 3
Property 11339 photo 4
Property 11339 photo 5
Property 11339 photo 6
Property 11339 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2001
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 630 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a commercial property which is divided in 2 spaces and a detached house. The two commercial properties of 540sq.m each, are suitable for shops or storerooms. The detached house of 90sq.m is situated on the adjacent plot of 5.400sq.m, contains one living room with a kitchen, 2 bedrooms and a bathroom. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38860
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
270 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32825
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
210 000 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39469
  • ფართი 73 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
300 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4565
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 37000 m
იყიდება
300 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10005
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
330 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18526
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა