200 000 € 160 000 €
640 €/m²
Property 11089 photo 1
Property 11089 photo 2
Property 11089 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1968
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 250 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a building of 250 sq.m. The ground floor consists of 2 stores with an area of 80 and 50 sq.m. The first floor consists of a two-room apartment and a separate studio. The building is located on the main street of a small town with high traffic.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42717
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35876
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
270 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32825
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
180 000 € 1384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65238
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
210 000 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39469
  • ფართი 73 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა