2 500 000 € 1 800 000 €
643 €/m²
Property 11026 photo 1
Property 11026 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

There is provided for sale an under construction unit of real estate of 2800 sq.m. that is located in Marathon in north-east Athens, on the central road.

It consists of two floors and a basement.

It is suitable for construction of any establishment, hotel or shopping centre.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 300 000 € 980 000 € 334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10833
  • ფართი 2930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
2 200 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40528
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
2 300 000 € 4791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39024
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
2 500 000 € 1 800 000 € 642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11026
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა