2 300 000 € 980 000 €
334 €/m²
Property 10833 photo 1
Property 10833 photo 2
Property 10833 photo 3
Property 10833 photo 4
Property 10833 photo 5
Property 10833 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

There is provided for sale a piece of commercial real in Markopoulo area in East Attica on central road, in 300 m from the city center.

It consists of the basement room with the total floor area of 1.100 sq.m. and first floor of 1.830 sq.m. 

This unit can be used as a store for selling cars or as a storage. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 1 350 000 € 627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33639
  • ფართი 2150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 000 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37253
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
2 200 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40528
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
2 500 000 € 1 800 000 € 642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11026
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
2 300 000 € 4791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39024
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
2 000 000 € 1 700 000 € 829 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35095
  • ფართი 2050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
2 300 000 € 980 000 € 334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10833
  • ფართი 2930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა