1 250 000 € 850 000 €
1700 €/m²
Property 10733 photo 1
Property 10733 photo 2
Property 10733 photo 3
Property 10733 photo 4
Property 10733 photo 5
Property 10733 photo 6
Property 10733 photo 7
Property 10733 photo 8
Property 10733 photo 9
Property 10733 photo 10
Property 10733 photo 11
Property 10733 photo 12
Property 10733 photo 13
Property 10733 photo 14
Property 10733 photo 15
Property 10733 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2012
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 500 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale complex with maisonettes located in Pieria, at the foot of the legendary Olympus. The complex consists of 5 brand new, fully furnished maisonettes with area of 100sq.m. each. The townhouse consist of living room with kitchen, 2 bedrooms and 3 bathrooms. The size of the plot, which belongs to the complex, has an area of 14500 sq.m. Coniferous, olive and fruit trees are planted on the territory. This is an ideal place for nature lovers and quiet, relaxing holiday.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2766
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 050 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6636
  • ფართი 1260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 100 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9056
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10733
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 200 000 € 8510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39810
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 600 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42633
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა