გაყიდული

იყიდება - კოტეჯი 190 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
მოთხოვნით
Property 1063 photo 1
Property 1063 photo 2
Property 1063 photo 3
Property 1063 photo 4
Property 1063 photo 5
Property 1063 photo 6
Property 1063 photo 7
Property 1063 photo 8
Property 1063 photo 9
Property 1063 photo 10
Property 1063 photo 11
Property 1063 photo 12
Property 1063 photo 13
Property 1063 photo 14
  • ობიექტის კოდი 1063
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 190 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 410 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1950
  • ოთახების რაოდენობა: 4: 1 этаж - 3 спальни и ванная, цокольный - кухня, салон, столовая, туалет, два холла. подвальный - спальня для прислуги, подсобные помещения
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 190 კვ.მ in Athens. კოტეჯი აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 800 000 € 5600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39689
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
760 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39846
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 000 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49668
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 3
იყიდება
7 500 000 € 12500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54556
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 600 000 € 4145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56836
  • ფართი 386 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
3 700 000 € 10277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57105
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 500 000 € 2205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57109
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 500 000 € 7258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57243
  • ფართი 620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2002 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57274
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 12
იყიდება
1 100 000 € 3793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60468
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა