69 000 €
863 €/m²
Property 10584 photo 1
Property 10584 photo 2
Property 10584 photo 3
Property 10584 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 80 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a piece of real estate for commercial use, that is located in the centre of Athens.

The unit consists of two levels, each of them of 40 sq.m. and is in need of repair. 

The location is very advantageous, there is all needed infrastructure and park.

This unit can be used as a cafe, tavern or shop.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
69 000 € 862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10584
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35059
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
60 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9314
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა