110 000 €
803 €/m²
Property 10485 photo 1
Property 10485 photo 2
Property 10485 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 137 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale, commercial property with total area of 137 sq.m. The room consists of two levels and has 2 separate rooms, a closet and a bathroom. The facility is located in the outskirts of Katerini.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 1125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31485
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
90 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43820
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
100 000 € 1886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21578
  • ფართი 53 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
145 000 € 1450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9076
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
135 000 € 964 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21559
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
95 000 € 1032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8758
  • ფართი 92 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
150 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52455
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
110 000 € 802 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10485
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
150 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9012
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56568
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა