Property 10289 photo 1
Property 10289 photo 2
Property 10289 photo 3
Property 10289 photo 4
Property 10289 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 180 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

There is provided for sale a garage 180 sq.m. that is located in the Municipality of Ampelokipoi (Athens). 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 1235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40867
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
170 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50599
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
150 000 € 2586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5724
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10289
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
177 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51783
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
265 000 € 590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60960
  • ფართი 449 m²
  • Rooms 1
იყიდება
220 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50568
  • ფართი 295 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა