55 000 € 45 000 €
625 €/m²
Property 10282 photo 1
Property 10282 photo 2
Property 10282 photo 3
Property 10282 photo 4
Property 10282 photo 5
Property 10282 photo 6
Property 10282 photo 7
Property 10282 photo 8

Details

  • რემონტის წელი: 2012
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 72 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The semi-basement piece of real estate for commercial use is located in the Municipality of Pangrati.

The space is divided with gypsum plasterboard into 4 separate rooms. There is a W.C. and little kitchen.

The main repair works has been done. There is new sanitary fitments and electrical installation.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
69 000 € 862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10584
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
45 000 € 1125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36691
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10282
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34861
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
60 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35059
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m

სიახლეების დაგზავნა