360 000 €
40 €/m²
Property 10255 photo 1
Property 10255 photo 2
Property 10255 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 9000 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

For sale Land 9000 sq.meters on the island of Corfu. The territory has water supply, electricity supply, with the ability to build . Has a wonderfull mountain view.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23170
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
430 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42191
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
420 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37857
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35771
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
500 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4100
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
330 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23091
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
315 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29539
  • ფართი 7004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51715
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2750 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა