Property 10252 photo 1
Property 10252 photo 2
Property 10252 photo 3
Property 10252 photo 4
Property 10252 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 12000 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

For sale Land 12000 sq.meters on the island of Corfu. The territory has water supply, electricity supply, with the ability to build . Has a wonderfull mountain view.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42181
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
650 000 € 406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25355
  • ფართი 1599 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
650 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51125
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
430 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44034
  • ფართი 2522 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
465 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24097
  • ფართი 6260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
600 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45278
  • ფართი 14530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40795
  • ფართი 12044 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
540 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24098
  • ფართი 4450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
425 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6150
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა