იყიდება - კუნძული 180 m² ჩრდილოეთ საბერძნეთში

საბერძნეთი მაკედონია იმათია ვეროია ვეროია - ცენტრი
150 000 €
833 €/m²
Property 10056 photo 1
Property 10056 photo 2
Property 10056 photo 3
Property 10056 photo 4
Property 10056 photo 5
Property 10056 photo 6
Property 10056 photo 7
Property 10056 photo 8
Property 10056 photo 9
Property 10056 photo 10
Property 10056 photo 11
Property 10056 photo 12
Property 10056 photo 13
Property 10056 photo 14
Property 10056 photo 15
Property 10056 photo 16
Property 10056 photo 17
Property 10056 photo 18
Property 10056 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: отопление на природном газе
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 45000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in North Greece. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა