300 000 €
200 €/m²
Property 10005 photo 1
Property 10005 photo 2
Property 10005 photo 3
Property 10005 photo 4
Property 10005 photo 5
Property 10005 photo 6
Property 10005 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1997
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 1500 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a commercial property with a total area of 1.500 sq m. The building was used as a shop and a exhibition Centre. The plot size is 5.500 sq.m and offers asphalt parking and other support facilities.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32387
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
320 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9514
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
300 000 € 1538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38860
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4024
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
270 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32825
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
425 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51789
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა